Apie mus

Kviečiame ilgalaikiam, naudingam bendradarbiavimui!

Išmėginkite pavyzdžius, užkariaukite pirkėjų simpatijas ir būkite ramūs dėl rytojaus!

UAB „Keturžiedė“ – lietuviškos kilmės prekės ženklo CAN GO įkūrėja bei puoselėtoja. Tai kūdikių, vaikų drabužių, tekstilės gaminių linija. Prekės ženklą CAN GO KIDSWEAR sukūrėme ir vystome siekiant kuo tiksliau patenkinti besikeičiančius klientų poreikius. Išskirtinės kokybės, dizaino ir praktiškumo gaminiai pristatomi visai Europai sparčiai pelno klientų simpatijas ir palankumą.

CAN GO išskirtinumas:

✓ Drabužėliai kuriami ypatingam patogumui ir funkcionalumui;

✓ Audiniai kuriami tik CAN GO prekiniam ženklui, todėl dizainas yra unikalus;

✓ Pirkėjų atsiliepimai patvirtina drabužėlių kokybę, net ir po daugelio skalbimų;

✓ Drabužėliai kuriami, atsižvelgiant į tradicijas ir šiuolaikiškumą.

Mūsų tikslas – papildyti ir plėtoti vaikiškų tekstilės gaminių rinką taip, kad taptume patogūs, aktualūs, bei konkurencingi savo klientams. CAN GO prekės ženklo produkcija gaminama atitinkant visus ES gamybos standartus, produkcijos kokybei skiriame ypatingą dėmesį, saugumui – prioritetą.
Kūryba, gamybos procesas ir didmeninė prekyba yra stipriosios mūsų veiklos sritys, tai veiklos grandinė, kuri leidžia užtikrinti produkto sėkmę mūsų klientams.

Kūrybinė komanda, bei klientų aptarnavimo širdis (ofisas, parduotuvė ir sandėlis) įsikūręs Kaune, Pramonės pr. 4E – visuomet esame lengvai pasiekiami, o mūsų klientai – laukiami ir bus šiltai priimti.

O mūsų profesionalių darbuotojų komanda ir jų ilgametė patirtis logistikos srityje padeda mums lanksčiai, operatyviai ir patikimai išpildyti net ir reikliausius klientų poreikius tiekimo klausimais.

Mūsų kelrodės vertybės:

Aistra kurti. Tai entuziazmu ir asmenine vidine motyvacija grįstas požiūris į kuriamą gaminį. Mes esame AISTRINGOS – todėl tikime, kad darbas, atliekamas su entuziazmu ir polėkiu, duoda žymiai geresnių rezultatų ir atneša daugiau pasitenkinimo pasiektais rezultatais ne tik mums, bet ir mūsų klientams.
Pagarba klientams, produktui ir darbui. Prisiimame atsakomybę už kuriamą produktą, su gilia pagarba žvelgiame į patį darbo procesą, kiekvieną klientą ir bendradarbius. Mums svarbi darbo etika. Siekiame kurti sveiku pasitikėjimu grįstą bendradarbiavimą.
Brandus augimas – tai nuolatinė įmonės plėtra, apimant rinkos poreikius, bei darbuotojų kompetenciją.

 Tikime, jog kartu su Mumis galite augti brandžiai ir visapusiškai. 

Mes tikime, kad esame Jums įdomūs, nes:

✓ Jau 5 metus gyvuojantis lietuviškas prekės ženklas CAN GO – ypatinga, išskirtinė ir nematyta modelių pasiūla;

✓ Nuolatos kuriame, plečiame ir atnaujiname asortimentą;

✓ Prekės ženklinamos atitinkant visus EU prekių ženklinimo nuostatus – LT/EN/RU/LV/EE ir kt. kalbomis įsiuvuose, etiketėse.

✓ Lanksčios atsiskaitymo sąlygos;

✓ Prekių sandėlis Kaune – todėl užtikriname itin greitą prekių pristatymą;

✓ Gaminame pagal specialius klientų užsakymus (Private Label, teikiame paslaugą nuo modelio sukūrimo iki gamybos išpildymo).

✓ Verslo klientams pateikiame profesionalų darytas aukštos kokybės nuotraukas e-prekybai, detalius prekių aprašymus, išsamias specifikacijas.

Tapkite mūsų Partneriu, jei Jūs:

✓ turite vaikų prekių parduotuvę, arba planuojate tokią atidaryti,

✓ prekiaujate internetinėje erdvėje, arba planuojate tai padaryti,

✓ norite praplėsti savo turimą prekių asortimentą, arba kuriate naują prekių pasiūlą,

✓ ieškote patikimo partnerio ir patogaus bendradarbiavimo,

✓ norite užsakyti specialius tik Jums skirtus modelius, kolekcijas,

✓ ir jei Jūs norite nuolat matyti savo klientų šypsenas!

Tuomet Jums būtina dirbti kartu su mumis!

Norint tapti mūsų partneriu Jums tereikia:

✓  Kreiptis el. paštu sales@medvilne.com, telefonu: 8 620 49955. Jus operatyviai ir maloniai aptarnaus Pardavimo vadovė Snieguolė. Taip pat galite atvykti mūsų aplankyti į biurą – show room’ą (Pramonės pr. 4E, Kaunas), kuriame gyvai apžiūrėsite ir įvertinsite turimą asortimentą. Merginos pavaišins Jus kava ☕ ir sausainiais.

✓ Įvertinti, kad verslo klientams minimali užsakymo suma tik 100 eur.

✓ Žinoti, kad prekes užsakius iki 13.00 Lietuvoje jas gausite jau sekančią darbo dieną, arba Jums pageidaujant prekes jau tą pačią darbo dieną galite atsiimti iš mūsų sandėlio Kaune (Pramonės pr. 4E).

✓ Atsiskaityti už prekes ir gauti visus lydinčius dokumentus.

✓ Gavus prekes – Jums belieka pelnyti pirkėjų simpatijas, pasitikėti mumis ir būti ramiems dėl ryt dienos!