Prekės ženklas

Prekės ženklo gimimo istorija organiška ir moteriška, gimusi iš poreikio pasirūpinti mažyliais.

Grynuolis CAN GO, gimęs prieš 5 metus skleidžia žinią – mamos, Jūs galite rinktis! Nustokime lakstyti kaip pasiutusios, ieškoti, lyginti, vertinti, viskas ko mums reikia yra visai šalia mūsų. Kova „kur pigiau ar gražiau“ – vargina! Atsipalaiduokime ir mėgaukimės pasirinkimo procesu – juk mes – mamos, žmonos, marčios esame atsakingos už šeimos narių emocinę sveikatą, už mūsų mažylių laimę!

Mažylis nori eiti, judėti, šuoliuoti per savo vaikystę – pasirūpinkime, kad jis tai darytų patogiai, spalvingai ir žaismingai!

CAN GO – simbolizuoja praktiškumą, universalumą, pasitikėjimą. Galiu, einu! Kengūra – CAN GO produkcijos simbolis pabrėžia produkcijos dinamiškumą, judėjimo laisvę, užtikrintumą ir ryšį su pasauliu.

Prekės ženklą sukūrėme siekiant kuo tiksliau patenkinti ir besikeičiančius verslo klientų poreikius. Išskirtinės kokybės, dizaino ir praktiškumo gaminiai pristatomi visai Europai gaminami pagal aukščiausius gamybos standartus, išpildant visus saugumo, kokybės ir patikimumo reikalavimus. Siūlome gaminį, kuris tenkina ne tik aukštos kokybės kriterijus, bet ir turi labai konkurencingą kainą. Pagrindinis mūsų tikslas – būti prieinamiems.
Mūsų tikslas – kurti ir pristatyti kūdikių, vaikų drabužius, aksesuarus – mamoms, ieškančioms originalaus dizaino, apgalvotomis funkcijomis, praktiškus ir kuo geriausios sudėties (95% mūsų gaminių yra iš 100% medvilnės).

Kiekviena nauja mūsų kuriama kolekcija priverčia mus įvertinti savo gaminius vis iš naujo. Nuolat tobuliname produkcijos konstrukcijas, žvelgiame į gaminius mamos ir jos mažylio akimis. Nuolat dalyvaujame įvairiose parodose, daug bendraujame. Girdime – todėl jaučiame pulsą spalvų, temų, personažų kūrimo procese.

Esame patyrę ir stiprūs kūdikių ir vaikų drabužių gamyboje, todėl CAN GO prekės ženklo produkcijos asortimente rasite: kombinezonus, smėlinukus, siaustinukus, kelnytes, komplektus, džemperius, marškinėlius, sukneles, tampres, pledus, kepurytes, pirštinytes, aksesuarus. Modeliai, spalvos ir temos dera tarpusavyje, todėl nesunkiai vienoje kolekcijoje atrasite lengvus drabužių derinius. Stengiamės būti lankstūs, todėl pasiūloje turime nuo 50 iki 128 cm dydžių skalę, kūdikiams nuo gimimo ir vaikams iki 5-6 metų.

Per 1 metus pagaminame nuo 8 iki 16 skirtingų kolekcijų temų. CAN GO asortimentas šiuo metu siekia virš 80-ies skirtingų konstrukcijų modelių, 2020 metų pradžioje suskaičiavome virš 4000 skirtingo dizaino drabužių.